Köpeğim Bana Bir Türlü Alışamadı

cuvava

merhabalar köpeğim geleli 3 hafta oldu ama bana alısamadı sanırım benden cekiniyor napabilirim

9 CEVAP

Reyyanhan

Bence artık alışmıştır. Soru 2014 te sorulmuş :/

mia1598

Çok fazla üstelemeyin daha fazla kaçabilir siz onunla oyun oynamaya calisin top falan atin yakalamaya calissin ödül mamasi veya cok sevdigi bir yiyeceği elinizde veya yakininizda verin .sanirim iki köpeğiniz var size aliskin olan köpeğin yanindayken yaklasmaya çalışın belki diğerini görünce o da gelmek isteyebilir

mia1598

tarihe hiç bakmamistım :D bencede alişmışmıştır artık

celbre

daha 3 hafta olmuş dur bakalım daha zaman var eğer yavru aldı iseniz daha çabuk alışır
biraz büyük aldı iseniz biraz zaman alır okadar sonunda alışır şunu untmayınız tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır

cuvava

daha 48 gülükdü 3 aylık olan alıstı cabuk bu cekiniyor sadece benden değil herkesden

sude4luhan

Onu oynatın çok ilgilenin sürekli gezdirin

Lucky35

Bir önceki yuvasında yaşadığı travmalar olabilir,barınaktan mı, başka bir evden mi geldi ? önemli bunlar...Sürekli ilgilenirseniz,yaşadığı sıkıntıları kesinlikle atlatacaktır.

mia1598

Alışmışır

mia1598

alışmıştır sonunda doğru yazabildim:D