Köpeğim Bana Küstü

cuvava

merhabalar gecen yemek verirken elim köpeğimin yüzüne carptı sanırım kasten oldugunu düsündü ve beni görünce ağlıyor onun gönlünü nasıl alabiirim

6 CEVAP

Preisner

ona küçük sürprizler yapın

asli

biraz ilgi ve sevgi biraz oyun belki bir ödül maması sonrasında kırılan kalpler iyileşir :)

vlkn

bir az sevgi gösterin yakın zamanda geçer

Kıyamam :) bol bol konuşun, ödül maması verin, yüzüne bakıp gülümseyin ve mutlu bi'şeylerden bahsedin. :) Hissediyorlar.

kemall

Evet ödüllendirin bence de, kalbini kazananın

Askusum

Onu okşayabilirsin belki sevilmek istiyordur yada ödül verebilirsin