3 Yaşında Aileye Katılacak Köpeğimiz Bize Alışır Mı?

zgnmli

Bu aksam aileye yeni katilicak bichon frise cinsi kopegimiz 3 yaşında . Korkuyorum acaba bize alışmakta zorlanirmi eve gelir gelmez ne yapmalıyım 3 yaşında olduğu için önceki sahiplerini ararmi. ? Yardım edin lütfen

12 CEVAP

_ggunes

ilk iki hafta çekingen olurlar ama zamanla alışır merak etmeyın siz sevgınızı esirgemeyın yeter =)

zgnmli

Evde deli divane koşuyor :) nereye gidersek oraya koşuyor ama Hayır komutunu biliyo ama 2 saniyelik:)

zgnmli

Sevmemek mümkün değil okadar akıllı ve tatliki zaten :)

İsterse 10 yaşında olsun size alışır!!!!!!!Köpeklerin böyle sorunu yoktur. Ama sahibinden ayrılıp bir barınağa düşerse, sevgisizlikten intihar da eden köpekler var. Ama siz onu eski evi gibi sevgiyle kucaklarsanız, 2 aylık köpeğinizden bile size daha fazla bağlanır. Koşulsuz sevgi, koşulsuz bağlılık.hele sokaktan kurtardığınız bir can ise, bir daha terkedilmemek , kavuştuğu aileyi kaybetmemek için elinizde doğan köpekten bile daha sadık oluyorlar. Şu anki durumum. 2 si elimde doğdu. 2 sini sonradan kurtardım. Biri tecavüz mağduru, biri ormanda doğdu. Kendi köpeklerim kaçma eğiliminde, sonradan aldığım 7 yaşındaki ve ormandan kurtardığım bebe bir kere sözümden dışarı çıkmadılar. Sahiplendirilecek 10 yaşında bile köpekler kalıyor benim evimde bazen. Siz onu tüm sevginizle karşıladığınız zaman, sanki yavru köpeğiniz gibi oluyorlar. Ama samimiyet tek şart. Köpekleri kandıramazsınız. Onlar tüm auranızı algılar.

zgnmli

Gerçekten alıştı sadece benim sözümü dinliyor oyuncağini alıp kucağımda oynuyo aşırı bi sevgi hayatımda hiç bukadar duygulanmadim inanın çok ayrı biseymis gerçekten karsiliksiz seviyorlar

PetlebiAlisveris

İnsanlar bile yeni bir eve taşındıklarında bir alışma süresi geçiriyorlar, elbette size alışacaktır biraz zaman gerekiyor sadece

zgnmli

Teşekkür ederim umarım çok zorlanmaz suan aldım eve goturuyorum :)

zgnmli

Evde deli divane koşuyor :) nereye gidersek oraya koşuyor ama Hayır komutunu biliyo ama 2 saniyelik:)

Ömür boyu mutluluklar dileriz. Bu demektir ki siz zaten onu çooook sevmişsiniz:)))

bence zorlanmaz bızım aldıgmız kangalımız vardı 2 yasında almıstık ılk haftası cok zorlandı sımdı bızı gorunce delı oluyor alısır bence ..

duruucar

ne kadar iyi bakarsan o kadar iyi alışırdiye düşünüyorum :)...

Robin

hayvanların karşılıksız ve koşulsuz sevgisi gerçekten çok güzel bir his