4 Ekim Hayvanları Koruma Günü'nde Siz Hangi Taraftasınız?

petlebi

Merhaba,

Hergün onlarca hayvan hak etmediği, onları çok üzen davranışlara maruz kalıyor. Oysa onlar, bizi bizden bile daha çok sevebilecek canlar.

Bu anlamlı günde hayvan sahiplenmenin önemine beraber vurgu yapabilir, bir farkındalık yaratabiliriz!

4 Ekim'e özel hazırladığımız videomuzu izleyin ve destek olmak için lütfen arkadaşlarınızla paylaşın.

Videoyu izlemek için buraya tıklayın.

8 CEVAP

Rammer

Çok güzel bir video olmuş yapanlara teşekkürker

Blue

Tebrikler çok güzel

Nhnnn

Umarım bütün hayvanlar videonun 2. Kısmındaki gibi mutlu olurlar hepsi çok güzel hepsi can taşıyor

çok güzel bir video olmuş, elinize sağlık. tüm sosyal medya hesaplarımda da paylaştım.

yasement

eski soruları anasayfaya getirmeyelim

kurban bayramı ama hayvan hakları gunu sımdı kessek gunah mı kı?

ozgur

Ben daha yeni gördüm geçte olsa tebrikler çalışmalarınız için

meldahilal

çook güzel olmüş petlebi çeşke insanlar hayvanlara duyarlı olsa