Köpeğim Bacağını Isırıyor

vlkn

Son 1-2 gündür karşılaştığım bir olay köpeğim bacağını ısırıyor ya da ısırmaya çalışıyor öyle yaralama zorlama yok bi ağzına sokup çıkartıyor mutlaka bundan önce böyle bir hareketi yoktu sebebi ne olabilir acaba?

5 CEVAP

köpeğinizin yaşını yazmamışsınız köpekler dört aylık ile altı aylık olana kadar süt dişlerini dökerler damak kaşınmasından dolayıda bir şeyleri kemirmek isterler bazı köpeklerde sahipleri ile oynamayı sever oynarkende bazende sert oynar dişlemek ister bunu bir tehdit olarak alğılamayın köpeğiniz farkında olmadan biraz sert oynuyor sanırım rahatsız oluyorsanız teneke kumbara bulun içine bir kaç bozuk para atın başının üstünde kumbarayı sallayın hayır komutu verin gürültüden uzaklaşacaktır

Robin

mantar olabilir ya da kaşınmasına sebeb olabilecek bir şey yakındanbir inceleyin derim

Askusum

Köpeğiniz piredende dolayı kaşınıyor olabilir yada dişlerini kaşınıyor da olabilir

akitalove

Farkndaysaniz 2014 yılında sorulmus

Lucky35

Evladınızın yaşını yazmamışsınız , ama 6 aya kadar süt dişleri için,6 aydan sonra da 1 yaşa kadar azıları için damakları kaşınır çok ,onun için olablir , ya da egzama mantar olabilir, ya da kene pire olabilir , iyice incelemeniz gerekiyor..