Köpeğim Beni Hiç Dinlemiyor

cuvava

merhaba arkadaşlar köpeğim bni hiç dinlemiyor bağlı kalınca ağlıyor napmalıyım

9 CEVAP

vlkn

İlgi göstermek lazım dışarıda kalmayı sevmiyor belli ki alışacaktır yanına oyuncak bırakabilirsin.

basar

nereye bağlıyorsun? kulübesi falan var mı? eve ne kadar uzak acaba? sustuğu zaman ödül maması vermek işe yarayabilir köpeklerin ağlamasının sebebi genelde ilgi çekmektir bu tip durumlarda. burada tam istediğiniz gibi yardımcı olabilecek bir şeyler var temel olarak anlattığı şey köpeğin yalnızken eğlenebilmesini sağlamak veya buna karşı töleranslı olmayı öğretmen üzerine.oyuncak bırakmak gerçekten işe yarayabilir

cuvava

çatıda bakıyorum bağlı değil gezsin sıkılmasın diye yanına tavşanları koydum

merhaba köpeğinizi bağlamadan önce anlaşacağı bir başka köpek bulun onunla oynasın pes edene kadar oynasın yorulsun sonra kendi yerine koyun çok sakin uyuyacaktır kimseyi rahatsız etmeden. 2. köpekler asla rakı kokusunu sevmezler cam sil olarak kullandığınız sipreyi boşaltın içini temiz su ile doldurun bir kapakta rakı ilave ediniz köpeğiniz gürültü yaptıgında hatta bir çok hatasında yüksek bir sesle hayır komutu verin anında yüzüne rakı lı suyu siprey yapın 3.gün kazanan siz olacaksınız yada teneke kumbara bulun köpek gürültü yapınca içi bozuk para ile dolu olan teneke kumbarayı köpeğin başında sallayın hayır komutu vermeyide unutmayı kumbarayı sallamakla siz daha fazla gürültü yapmış olursunuz köpekler aleminde kimin sesi vazla çıkarsa onun sözü geçer kumbara her hatada işinize yaracaktır