Bu Kopek Ne İrki

Murad123

Merhaba, bu kopek 7 aylik irki ne bilmiyoruz.Kopek labradorku kirmami sokak kopegimi? Lutfen yardim ederseniz sevinirim.

7 CEVAP

eleta

Irkı oldugunu sanmıyorum kirma sokak kopegi cok bariz epey buyuyecek eger patilerine bakarsanız cok buyuk oldugunu gorursunuz bu da kopegin ileriki cussesine karsi fikir verir

ByMax

Sokak köpeği köpeğiniz ve çoook tatlı :)

KedimVar

Yavru olduğu için o boydadır. Bence de labrador kırması.

Murad123

Fotoda gorundugu gibi degil.aslında kucuk kopek, boyu pekines boyutunda.Bazıları labrador kırması olduğunu soyler

Bullefprof

Bence sokak köpeği ama çok tatlı , en iyi veteriner anlar

akitalove

Veterinerler cinsten anlamiyolar

Cotontzu_Siri

Tenterfield terrier ile jack russell melezi bence