Gaga Taşları

Sirinkedisever

Gerekli olduğunu duymuştum. Hangisini önerirsiniz?

15 CEVAP

Cotontzu_Siri

Diğer soru silindi. Bana hepsi aynı geliyor

Sirinkedisever

Gördüm zaten teşekkürler :))

KedimVar

Pek fark edeceğini sanmıyorum. :/

Sirinkedisever

Ne olduğunu bilmiyordum ondan sormuştum ama farketmezmiş :))

KedimVar

Pardon ben hangi marka dediğini sandım. Alman lazım. Kedinin tırmalama tahtasında tırnaklarını törpülemedi gibi onlar da gaga taşını kullanıyorlar.

Sirinkedisever

Zaten alacağım ama bunun iyisi kötüsü kalını imcesi farketmezmiş ona dedim :)

Sirinkedisever

*incesi

Sirinkedisever

Linklere ulaşamıyorum :((

KedimVar

Görünümü sabuna benzeyip ince olanlar yerine kalın ve dikdörtgen şeklinde olan beyaz renkli olanları kullanıyorum.

Sirinkedisever

Bu güzel dimi? https://www.*******.com/Flip-Bird-Kutulu-Kus-Kalamar-Kemik-Ciftli-Meyveli-12Cm-Dlst,PR-1426181.html

KedimVar

İşte bunu değil diğer türünden alıyorum ben. Bunlar sabun gibi geliyor bana :/

Cotontzu_Siri

Ben de kedimvarın dediğini kullanıyordum. Bunlar pek kullanışlı gelmiyor bana. Bir de renklinin zararlı olabileceğini düşünüyorum.

kediminnos

Beyaz dikdortgen kalin olanlar var onlar guzel