Köpeklerim Kavga Ediyor

fatih15

2Tane 13.5 aylik cane corso muz var erkek ikiside bu zamana kadar hicbi sorun olmadi birbirlerini severler ayrilamazlardi bu ay icinde 3kez kavga ettiler 3.cusu cok siddetliydi zor ayirdik dikislik yara acildi yarali olan kopegimizidr mecbur bizle beraber tatile goturduk hem psikolojisi duzelsin bide pansuman ini yapalim diye iyilestirdik falan 9gun sonra eve gittigimizde bu ikisi birbirini gorunce sevincten deli oldu yani birbirlerini cok seviyolar fakat kavga da edebiliyolar kafamiz cok karisik ne yapsak diye ne yapabiliriz bunlara

1 CEVAP

Lunasibirya

Sonuçta ikiside erkek iki erkek köpek bazen kavga edebilirler belki birşeye kızmıştır