Köpeğini Gezdirmeyen Komşu

Princess_Lady

Merhaba arkadaşlar alt katta komşumuz var köpeğini gezdirmiyor Kedi gibi evde duruyor Sitemiz bahçeli de salsa bahçe de gözetimin de ama onu da yapmıyor Ladyi gezdirmeye çıkarken teklif ediyorum gezdiriyim mi diye kabul etmiyor Köpeğinin cinsi Terier 1 numara sizce ne yapmalıyım hiç çıkarmıyor zor geldiğinden de değil Kedi gibi evde sürekli duruyor.

12 CEVAP

Lunasibirya

Yazık :0 ikna etmen lazım

Princess_Lady

Valla 2 saat dil döktüm :))

Lunasibirya

Tebrik ederim seni bir köpeğin en büyük ihtiyacını kurtardın :)

mustafaparlak

Komşunuzu ikna etmekten başka yapabileceğiniz hiçbir şey yok maalesef :/ Ona köpeği için egzersizin ne kadar önemli olduğunu anlatın.

Cotontzu_Siri

Ben istanbuldayken çok sık çıkarmıyorum. Bir gün yürüyüş, bir gün park, bir gün ev gibi oluyor bizde.

Cotontzu_Siri

Günde iki kereye ikna etmek büyük başarı gerçekten :)

Cotontzu_Siri

1 kere yeterdi aslında :)) küçük ırklar çabuk yoruluyor

Princess_Lady

Artık o kıymet hanıma kalmış gezdiricek ya içim rahat balkondan bakıyordu bize ladyle
Lunasibiry teşekkürler :))

Lunasibirya

Ne demek bir köpeğin en büyük ihtiyacı egzersiz yapmaktır

berin__umay

çok sevindim köpekler için egzersiz çok önemli ev ona hapisane gibi geliyordur

Princess_Lady

Az önce konuştuk ikna oldu en azından Günde iki kere gezdiricek
Yardımcı olan herkese teşekkürler.

Princess_Lady

Kesinlikle