Kedim Fırçalanmayı Sevmiyor

Blue

Arkadaşlar merhaba kedim fırçalanmayı sevmiyor ya elimi ısırıyor bana engel olmaya çalışıyor ya da kaçıp gidiyor elimde fırçayı görünce elastik kısa bir fırça kullanıyorum acaba fırçayı değiştirsem işe yarar mı?

4 CEVAP

dilex

Kucukken alistirmak gerekio aslinda sonradan sknti oluyor.benm kedim taratirken mayisiyo adeta :) uyumaya yakin ya da uyanirken ki mahmurlukta tarayabilirsiniz:)

outlaw

fırça değiştirmeyi deneyebilirsiniz ama veya nasıl yaptığınızı bilmiyorum ama daha yavaş veya masaj yapar gibi yapmayı deneyebilirsiniz

Seni çok iyi anlıyorum. Çaresi yok gibi bir şey, bulursan iletişime geçelim hatta:)

muffincatt

bu kedileri/köpekleri taramak icin kullanılan eldivenler çok rahat hem eldiven oldugu icin tutması kolay hem de baya tüy topluyor tavsiye ederim