Kapıya Havlıyor!

berin__umay

merhaba petlebi ailesi benim köpeğim eğitim almasına rağmen kapıya çok havlıyor eğer tanıdığı birisiyse gördükten sonra susuyor ama yabancıysa havlamaya devam ediyor hatta saldırma pozisyonu bile aldığı oluyor ama engelliyoruz siz nasıl bir çözüm önerirsiniz?

9 CEVAP

Princess_Lady

Havladığın da elüni Duvara vurarak Hey diyin.

busomovic

Biraz daha açabilir misiniz? Mesela kapıya gelen kişinin ayak seslerine mi havlıyor, zile basınca mı havlıyor? Ne zaman susuyor?

Cotontzu_Siri

benimki de yapıyordu, zamanla vaz geçti

akitalove

Eğitim verdittirebilirsiniz 1300 tl ye veriyolar bildigim bi yerde evde havlamama egitimi veriyolar

akitalove

Ama siz tabi izmirdeymissiniz .s

Princess_Lady

Havladığın da elinizi duvara vurarak Hey diyin.

berin__umay

apartmanda ses olunca da havlıyor ama çok fazla değil zil çalınca daha çok havlıyor

berin__umay

apartmanda ses olunca da havlıyor ama çok fazla değil zil çalınca daha çok havlıyor

berin__umay

akitalove izmirdeyim ama biz zaten profosyonel eğitimciden eğitim aldık ama unutuyor