Adana Köyde Köpek

Benim1kedimvar

Adana köy yasamina uygun köpek önerebilir misiniz ? Kangaldan baska

4 CEVAP

SelinTuksal

alman kurdu

Cotontzu_Siri

rough collie

KedimVar

Evet Alman Kurdu, Akbas, border collie, belgian malinois, rough collie, Australian shepherd, Shetland sheepdog.

miasugok

Babam büyükbaşlarla ilgilenen bi veteriner benim. Bi köyde çiftliği var müşterileri hep alman kurdu ya da kangal göndermek isterdi babama kabul etmezdi. En son iki tane belçika kurdunu seve seve kabul etti. Alman kurdu biraz şımarık olurmuş öyle dedi gerekçe olarak da. Bulabilirseniz belçika kurdu düşünebilirsiniz vardır hehalde bir bildiği