Köpeğim Durduk Yere Cok Havliyorr

Kbranurss

Bu aralar köpegim çok havliyor komşular şikayetci olmaya basladilar böyle devam ederse babamlar barınaga vercegini söyluyorlar lütfen bana yardım edin napmam lazim ??

4 CEVAP

Kobe

bu sayfa ve burası belki işinize yarayabilir faydalı bilgiler var.

eren

Biz de bu durumu yaşadık sabah akşam en az 30 dk biraz hızlı yürüyüş ile enerjini almak ve istediği olmadığı zaman havlıyorsa eğer susması için istediğini vermemek en önemlisi bence. mesela yatmaması gereken bir yerde yatıyor sizde onu kaldırıyorsanız ve sonra orada yatmak için havlıyorsa susması için tekrar yukarı çıkmasına izin vermeyin.eğer izin verirseniz havlarsam istediğimi elde edebilirim düşüncesine sahip oluyorlar bunun önüne geçmeniz lazım.

LoveAnimals

şu köpek düdüklerini dene

KediliBaba

sorunun tarihine bir bakarsanız:)