Kedinin Cinsini Net Bilmiyorum Sizce Ne

bkapmaz25

Kedimin cinsi bilmiyorum ve nasıl ogrenebilirim

15 CEVAP

Kopek_sever

İsim =Ankara
Diğer isimleri =angora
Kökeni=Ankara
Vücut Tipi=Orta Kedi Irkları
Tüy Uzunluğu=Uzun
Kuyruk Uzunluğu=Uzun
Gözleri=Orta
Yaşam Ömrü =15- 18 yıl
Karakteri=Akıllı, sevgi dolu, oyuncu, sadık, nazik
Ağırlığı=6- 10 kg
Renkleri= Beyaz, mavi, siyah, kırmızı

Kopek_sever

Sokaktansa normal beyaz renkli bir kedidir satın aldıysanız zaten üreticiler size bilgi veriridi ben normal beyaz bir kedi olduğunu düşünüyorum
Lunasibirya
Angoralar uzun tüylü olmuyor muydu?

Kopek_sever

Angoralar her zaman uzun tüylü olur ama sadece yavruyken biraz kısa diye biliyorum bizim buranın logosudur ankara kedisi:)

Kopek_sever

Angora ile Ankara kedisi aynı :)

Miya_misly

Ankara kedisi

Kopek_sever

Merhaba!
Öncelikle çok sevimli bir patiymiş nereden sahiplendiğinizi öğrenebilir miyim?

Lunasibirya

Çok tatlıııııı Allah uzun ömürler versin maşallah:) bir Ankara kedisi

Lunasibirya

Hepsi değil

Lunasibirya

Angora kedisi değil Ankara kedisi her Ankara kedisi uzun tüylü olmaz;) uzun olanıda vardır kısa olanıda değişir :)

Miya_misly

Gıtsın herhalde köpek_sever aynı şey biliyoruz o sadece Ankara diye biliyor olabilir

Lunasibirya

Aa bilmiyordum listesini çıkartmana gerek yoktuki:)) ben hep Ankara'yı başka Angorayı başka zannediyordum teşekkür ederim

bkapmaz25

Ya komşumuz kedi bakıyordu bu yavru doğunca aldık biz ondan bilmiyorum

Ozzge

Aynısı arkadaşımda var.Ankara kırması bence.

Anonymus827062

Angora denmesinin sebebi tüy yapısının cinsidir. Angora bir yün cinsi yani. Ankara kedisi bu özellikte olduğundan dolayı dünyaca angora olarak bilinir ve meşhurdur. Aynı zamanda angora tavsani var bu da yine Ankara ve dolayısıyla anadolu ya has bir tür...

Anonymus827062

Kediniz ankara kedisi benim de ankara kedim var iki yaşında:) abartılı uzun tuylere sahip değil ancak göğüs ve kuyruk ve karın kısmı tüyleri uzundur. Pati aralarına dikkat edin Ankara kedisinin pati arası tüyleri uzun olur.