Bahçede Çıkacak Yer Var Köpek Kaçabilir.

TarikAyik

bir köpek sahipleniceğim bağlamak istemiyorum ben yokken bahçede zıplayıp hoplasın ama çıkmasın çıkabileceği ufak yerler var. eğitebilirmiyim o konuda birde manisada oturup köpek sahiplendircek varsa alıcam

9 CEVAP

Lunasibirya

Tel yapsanız bile dikkatli olun! Toprağı kazıp yine delik açabilir sonuçta köpekler zeki hayvanlardır:D

SelinTuksal

o kısımları tel ile kapattırabilirsiniz

TarikAyik

amcamın eşyaları var kapı gibi bir yer var nasıl anlatsam bidon falan arasından geçer diye korkuyom yoksa tel almaya para biriktircektim.

Paw_Paw

Yaşın küçük herhalde

TarikAyik

yok ondan değil aile apartmanı ve zaten tel alıcak paramda var kızabilirler

KedimVar

Oraları kapayın. Tel çok iyi oluyor biz öyle kapamıştık çıkamadılar. Fakat tel yoksa en basidinden odun, ağaç dalı, taş, kozalak vs. yle kapa.

TarikAyik

teşekkür ederim bilgileriniz için demirci var zaten mahallede alırım eşyalarıda bodruma kaldırıcağım

Paw_Paw

Panel çit olabilir

TarikAyik

evet yada delikli ince telde hem fiyatlarıda makul