Show Tv De Ki Başıboş Sokak Hayvanları Terörü Haberi Hakkında Düşünceleriniz Nelerdir ?

_ggunes

Show tv nasıl haber yapacagini şaşırdı.Başıboş sokak hayvanları terörü diye haber yapan insan olamaz.Şimdi sırf bu haber yüzünden orada ki yavrular toplanir ve ne olur siz tahmin edin. Dünya da sadece insanların yaşama haklari olduğu düşüncesine sahip olduğumuz müddetçe bu haberleri daha çok goruruz.Lütfen sizlerinde duyarlı birer vatandaş olduğunuzu düşünerek güzel yavrularımız için aşağıda ki kampanyayı imzalamanızı isterim.Teşekkürler. https://www.change.org/p/show-tv-showtv-show-tv-ba%C5%9F%C4%B1bo%C5%9F-k%C3%B6pek-ter%C3%B6r%C3%BC-diye-haber-yapm%C4%B1%C5%9F-oldu%C4%9Funuz-haberi-ve-hedef-olarak-sokak-hayvanlar%C4%B1m%C4%B1z%C4%B1-g%C3%B6stermenizi-k%C4%B1n%C4%B1yoruz-sokak-hayvanlar%C4%B1-yarar%C4%B1na-haber-%C3%B6z%C3%BCr-ve-kampanya-yaparak-hatan%C4%B1z%C4%B1-telafi-etmenizi-talep-ediyoruz?just_created=true

5 CEVAP

cansu

koca bir YAZIK! hayvanlar özellikle sokak hayvanları (kedi ve köpekler) ne pistir, ne nankör, ne de dokuz canlı. Onlar da bizim gibi dünya üzerinde bir çok sıkıntı ve zorlukla boğuşarak hayatta kalmaya çalışan canlılardır. ne kadar merhametsiz, vicdan yoksunu insanlar olduk zaten sadece insanlar için var olsaydı bu dünya bu canlılar yaratılmazdı insan oğlu kıt zekasıyla bunu bir türlü idrak edemiyor müslüman ülkesinin övünç kaynağıdır kedi ve köpekler ..dilerim herkes kime ne yaşattıysa bir gün aynısını yaşar .. imzaladım bunu gündeme getiren arkadaşıma teşekkr ederim

zilli7707

imzaladım... her zaman imza kampanyalarına destek oluyorum

_ggunes

Teşekkür ediyorum =)

_ggunes

ben teşekkür ediyorum.Sizler gibi duyarlı insanların bu dünyada var olduğunu görmek beni mutlu ediyor sağolun =)