Arkadaşlar Bu Talaşı Sipariş Ettim Sizce Nasıl?

Lunasibirya

Arkadaşlar ************dan bu talaşı sipariş ettim birçok kişi öneriyor bu limonlusu en çok limonluyu tavsiye ediyorlar Elmalı ve çilekli de var sizce güzelmi?

11 CEVAP

Lia

Kopek camdan atlarmı

SelinTuksal

bu ne işe yarıyor acaba?

Lunasibirya

Camın boyutuna göre değişir

Lunasibirya

Neden sordun

Lunasibirya

Evet bu limonlu getirdiler çok güzel kokuyor öneririm

Bence güzel fiyatıda çok uygunmuş:))

Lunasibirya

Kokuyu hapsediyor ve doğal limon kokuyormuş kuzum bende ilk defa denicem hiç bilmiyorum:D

SelinTuksal

talaşın ne olduğundan haberim yok daha canım :)))) kemirgenler için kedi kumu gibi bir şey mi oluyo şimdi bu :))

Lunasibirya

Evet :) ağaçtan yapılıyor kuru yaprak gibi yani

Ozzge

Arkadaşlar talaşı marangozlardan ücretsiz olarak temin edebilirsiniz ,onlar kesilen tahtaların artığı ,çoğu çöpe atıyor biriktikçe.

akitalove

Ama bazi ağaçlar ilaçlı olabiliyor o yüzden doğal talaş olması gerekiyor. Ilaclı talaşlar zarar verebilir.