Kedim Köpük Kusuyor

asli

Az evvel az da olsa beyaz köpük kustu neden olabilir acaba sağlığı yerinde görünüyor kustuktan sonra gittik mamasını yedi anlam veremedim

5 CEVAP

deleted_12985

Yakın bir zamanda pire damlası kullandınız mı? Eğer damla damlatılan yeri yaladı ise köpük kusabilir

outlaw

bizim ki de çok nadir de olsa köpük kusuyor fakat bu güne kadar sürekli devam eden bir kusması olmadı bu şekilde.Eğer bu durum sık sık devam ederse bence bir veterinere gösterin.

asli

Teşekkürler yorumlarınız için tekrar etmedi henüz köpük kusması sürekli kontrol ediyorum

1453Fatih

Hızlı yemeden olabilir.

mertunal

Böyle durumlarda danisabilmek için veterineri izin numarasını alıp ona sormanız iyi olur. Buradan cevap verilse de daha acil bir durum olabilirdi.