İki Tavşanım Anlaşamıyor

sebii

Hemen hemen 11 aylık olan erkek tavşanım 9 aydır benimle. Çok akıllı çok sevecen sakin bir huyu var. Ama bugün sahiplendiğim 2 aylık erkek tavşanı görünce bana ve yavruya saldırdı, hırlar gibi sesler çıkardı. Büyük tavşanımı nasıl yaklaştırabilirim küçük tavşanıma? Bilenler yardım edebilir mi lütfen?

2 CEVAP

Lunasibirya

İkisi erkekse liderlik için kavga ediyordur

KedimVar

Tavşanın hırladığını da ilk defa duyuyorum. İlk önce birbirilerinin kokusuna alışsınlar. Yavruyu kafese koyup büyüğüne yaklaştırabilirsiniz. Bir süre sonra gelir koklar kafesteki yavruyu diye tahmin ediyorum. Yavrunun kokusunun olduğu oyuncak, yatağı falan varsa büyüğünün yanına koyun onu. İkisinin ayrı kafesleri varsa kafeslerini değiştirin. Aklıma bu kadar geldi.