Lisa Ponçik İn Yerine Başka Ginepig:/

Lunasibirya

Arkadaşlar lisa yı sahiplendiğim yer aradı ve lisa yı önceden başka birisi istemiş şimdi de benden almak istiyorlar yani alacaklar ama yerine başka yavru ginepig vereceklermiş yani ben hangi ginepiği beğenirsem onu vereceklermiş şimdi lisayı vermek biraz kötü olur benim için hem o üzülür hem ben ve coco :/ sizce lisayı verip yerine başka lisa alayımmı

18 CEVAP

Cotontzu_Siri

İtiraz edin

Ozzge

Çok saçma böyle birşey yapmaları .verdik artık siz başka beğenin diye o aileye desinler madem.niye size başka ginepig teklif ediyorlarki

SelinTuksal

kesinlikle hayır. en baştan herşeyi söylemeleri lazımdı. böyle saşmalık olmaz. hakları yok onu sizden almaya.

Lunasibirya

Tamam

Viomann

Itiraz edin.

Viomann

Lutfen vermeyıniz.

martha

sen gidip mi aldın yerlerine onlar mı getirdi

Lunasibirya

Onlar getirdi :/ ben gidip almadım yani, adam bize unuttuk ama yenisini verebiliriz size onlar bize 90 tl para verdi dedi

Lunasibirya

İşte anlamadım napıyım şimdi

Lunasibirya

Aile aramış ve bağırmış onlar para vermiş birde

SelinTuksal

onları unutmuş onların hatası. senden alamazlar merak etme

SelinTuksal

sen vermezsen, kimse kapına gelip lisa ponçiği elinden alamaz ;)

Lunasibirya

Tabiki alamazzzz:DD

miasugok

vermeyin lütfen:(

Lunasibirya

Şaştılar yoldan