Papağan İçin Karar Verdiğimiz (Annemle) Son Malzemeler Ve Aklıma Takılan Bir Soru......

Sirinkedisever

Yarın alcaz babam işten gelince :)) Malzemeleri şunlardan alcaz iyi mi hepsi????
Kafesi:
Yemi:Versele-Laga
Oyuncaklar:İpli halatlı ve ahşap
Oyun Alanı:Strese girip tüy yolmamaları için gerekliymiş ama nasıl inşa etmeliyim? Marangoza kendim hazırladığım planı versem yapar mı???
Yemlik&Suluk:Yemlik çelikten olacak. Suluk da plastik (çeliğini bulamadım)
Kraker:Quik ballı meyveli

29 CEVAP

Cotontzu_Siri

Mümkün* :D
İnternette ara, ne kadar farklı olduklarını görürsün :))

SelinTuksal

mamayı plastitğe koy suyu çeliğe koy.

Cotontzu_Siri

Selinin dediği mantıklı ama aynı şekilde değiller, suluktan yem yemesi mümümkün değil. Zaten öyle olsa ikisini de çelik alırdı.

SelinTuksal

ne biliyim kedilerde aynı, hiç kuş bakmadım ki :)))

SelinTuksal

baaktım ve bence mümkün. yani eğer doğru şeylere baktıysam, mümkün :))

Cotontzu_Siri

bu suluk
bu da yemlik
Resimler ekrana sığmazsa yeni sekmede aç

SelinTuksal

*mama kabına

Cotontzu_Siri

Ama kuş yemleri kabuklu ve kabuklar kabın üstünü kapatıyor, bu yüzden alan geniş olmalı. Kuş gagasının o kaptan su içmeye pek uygun olduğunu sanmıyorum.

SelinTuksal

kuzucum açıklama şu ki, her şey gayet güzel, sen git papağanını al gel ;)

Lunasibirya

Marangoz yapar kuzucuk merak etme sen çizimi ver konuşun ona göre ayarlar ;) diğer hepsi çok iyi malzemeler

SelinTuksal

su kabına su yerine mama koyarsa olur ama mama yerine su koyarsa ne olur bilmem.

Lunasibirya

Bence hiçbirşey değişmesin:D

Sirinkedisever

Aynen :D Kafamı karıştırdınız iyice yawww :D

Sirinkedisever

Meeee tamam :D

Sirinkedisever

Yemlik kaç ml olmalı? Kaç oz olmalı? 5 mi 20 mi? (Oz ne bilmiyom ml olarak gösteriyo ama yemlik de anlam veremedim) neyse ya ben fotoları verem en eyisi :D