Tavşan Bakımı

İlk defa tavşan bakicam ama evde bakmiycam bahçede bakicam büyük telle çevrili bahçemiz var içine tahtadan yuva yapıp bir alanı telle çevirmek istiyorum içinde rahat olur ama etrafımdakiler kumu kazar çıkar dedi bunun için ne yapmam gerek ve bana biraz bilgi. Verir misiniz

8 CEVAP

Anonymus827062

Eger ki tavşanın kulübesini talas veya kuru ot ile doldurursnaiz hiçbir yeri kazmaz. Evcil tavsanlarin kazma huyu yoktur. Yabani olanlar yuva yapımı ve tehlikelerden korunmak için kazıyor. Evcil tavşanın kazdigini görmedim. Zira yillar önce 17 adet tavşan buyuttum hiçbiri toprak kazmadi. Yavru yaptıkları halde. Her zaman kendi kulubelerine kuru ot taşıyarak yuva yaparlardı

KedimVar

Telleri biraz derine kadar indirin kazsa bile çıkamasın. Çünkü benimkiler kazmaya çalışıyorlardı ne olur ne olmaz öyle yapın derim.

Cotontzu_Siri

Kumu kazıp çıksa da bahçenizin etrafı zaten kapalı değil mi

Bahcedeki telin altını da kazıp çıkar

Yuvanın içini kestigimiz cimlerle doldurcam

1mt fln içeri koyucam

talaş ekleyebilirsiniz veya zemine parke tarzı şeyler koyabilirsiniz veya teli iyice batırırsınız

Tmm sagol