Husk Tüy Dökümü

Mysumer

Odinim yani husky kurdum topak topak tüy döküyor bu normal midir ??

4 CEVAP

busomovic

Köpekler ilkbahar ve sonbaharda diğer mevsimlere göre daha çok tüy döker. Normaldir. Engelleyemezsiniz ama onlara özel olan taraklarla tarayarak veya steril eldivenlerle, diğer tüylerini çekiştirmeden dökülen tüyleri toplarsanız azaltabilirsiniz..

Cotontzu_Siri

Tavuklu mama mı kullanıyorsunuz

Mysumer

Kuzu etli pirinçli refleksin mamamını kullanıyorum. Tarakla baya zor olur ama baya bi geliyor taplanmıyor öyle

Lunahusky

Luna ve apaçi dede olmuştu 1 ayda düzeldi mevsimsel olarak tüy döküyor tararsanız geçer