Kedi Tuvalet Alışkanlığı

cptsmh

arkadaşlar merhaba. biliyosunuz kedimle şuan kritik bir dönemdeyiz. İyiye gidiyor çok şükür inşallah bi aksilik olmazsa sorunları atlatacağız. sorum şu: Kedim artık kendiliğinden idrarını ve dışkısını yapmaya başladı. ben yaptırdığımda yapmıyor. 22 günlük kedi için tuvalet alışkanlığına geçmeli miyim yoksa kendim yaptırmaya devam mı ettirmeliyim?

5 CEVAP

esen_eda_52

Başında annesi var mı yoksa sadece yavru kediyi mi sahiplendiniz?

cptsmh

Annesi ölüydü bulduğumuzda

Merloli

Bence artık başlamalısız benim kedim kuma yapmaya başladığında üç- üç buçuk aylıktı.

mustafaparlak

Eğer kuma kendisi gidip yapabiliyorsa bırakın yapsın.

cptsmh

teşekkür ederim cevaplarınız için.