Kısır Erkek Kedi Maması

balinannesi

Merhaba arkadaşlar kedim 13 aylık erkek sarman, cuma günü kısırlaştırdım. Maması normalde n&d nin balıklı maması. Değiştirmeli miyim veya kısır erkek kedinin maması beslenmesi yönünden önerileriniz neler yardımcı olursanız çok sevinirim :)

8 CEVAP

yasement

Nd problem cikarabilir. Ikisi de olabilir bence hills de olabilir ben hills ve proplan karisik veriyorum

balinannesi

Naturea alıp deneyeceğim bulabilirsem teşekkür ederim başka önerisi olan varsa yine sevinirim :)

Cotontzu_Siri

Proplan'ı direkt eleyin seçeneklerden. Naturea olabilir.

Cotontzu_Siri

Naturea kısır kedilere uygun ve bence n&d'den daha iyi.

SelinTuksal

naturea. nd de sorun yaşayabilirsiniz. kediniz kısır erkek olduğu için.

SelinTuksal

hills de pro plan da hayvan deneyi yapıyor. ayrıca içerikleri de hiç iyi değil.

balinannesi

Bozita Proplan ve tekrar N&D düşünüyorum balıklı mama kullandığım için aslında proplanın balıklı maması çok çekici geldi bana aynı zamanda idrar yollarıyla alakalı bi hastalığa yakalanmasını da istemiyorumm sizler ne düşünüyorsunuz??

balinannesi

Daha önce duymadım ve hiç kullanmadım idrar yolları açısından bi sorun çıkarır mı acaba kedim çok su içmiyor şu an içinde su pınarı alamıyorum :( n&d balıklı tahılsız mamaya devam etsem sorun olur mu