Mama Öneri

martha

kedim bugüne kadar bi öğün royal canin bi öğün acana olarak beslendi. şimdi bittiler ve kilosu 40 tl üstü olmamak şartıyla yeni mama önerilerinizi verir misiniz? balıklı tercih ederim4 aylık olcak yakında

8 CEVAP

Cotontzu_Siri

Acana pacifica

betulaltundal

Bana veteriner n&d kullanmamı önerdi tekrardan. Acana ev kedilerinde uzun vadede sorun çıkarıyor tavsiye etmiyorum dedi.

Cotontzu_Siri

Acanaya yetersiz demek ağır demekten daha mantıklı olur

KedimVar

Orijen kitten en sevdigim. Onun disinda ND.

martha

acana yı çok fazla sevmedi n&d hakkında bazı kedilerde sorun olduğunu okudum orijen bakıcam ya da hills

KedimVar

Hills cok kotu. ND hakkinda ne demisler?

Cotontzu_Siri

Orijen süper ama fiyatı yüksek

martha

boşaltım sistemi ile alakalı problemler hastalıklar vs