Kedime Hangi Kuru Mamayı Almalıyım

minnakkediler

Arkadaşlar kedim yavru 2.5 3 aylık şu an proplan junior ile britcare crazy karıştırarak veriyorum ama çokta bayılarak yemiyor bana mecburen yiyormuş gibi geliyor açıkçası maması da az kaldı hangi mamayı kullanabilirim bitince önerir misiniz ?

8 CEVAP

Cotontzu_Siri

Sırasıyla
Orijen herhangi bir seri
N&D tahılsız kitten
Acana herhangi bir seri
Naturea balıklı
Applaws cat veya kitten
N&D düşük tahıllı morina balıklı
Profine kitten

SelinTuksal

çok muhteşem olur çoooooooookkk. emin olabilirsiniz gerçekten. ama ara sıra dişlerini de fırçalayın :)))

Proplan almasanız iyi olur aslında. Brit care crazy kitten kullanmadım ama iyi bir mama olduğunu söylüyorlar çoğu kedinin iştahla yediğini. Ben şuan bozita kitten kullanıyorum severek yiyor bizimki. O ikisinin birleşimindense n&d acana falan deneyebilirsiniz bence. Bir çok bu konu hakkında açılmış başlık var burada güzel denilen mamalar sınırlı belli isimler zaten onlara bakıp minik minik alıp severek yediği mamayı bulabilirsiniz. Hem siz mama konusunda iyi beslendiğine emin olursunuz hemde o severek yemiş olur. Bol şans ^^

Cotontzu_Siri

Çok güzel olur

SelinTuksal

dişlerini fırçalarsanız bir şey olacağını sanmıyorum. scheir, orijen ve profine güzel yaş mamada.

Cotontzu_Siri

Naturea tavsiyemdir

minnakkediler

@Cotontzu_Siri
Sadece yaş mama ile kedimi beslesem ne derece sağlıklı olur

minnakkediler

Peki hangi yaş mamayı önerirsiniz ve internette diş taşı oluşur diye okumuştum