Kısırlaştırma

ugurorkide

**Öncelikle merhaba ben Anadolu yakasında Pendik tarafındayım erkek kedimi kısırlaştırmak istiyorum önerebileceğiniz bir veteriner hekim varmı afedersiniz çoğu yüksek fiyatlar veriyor herşey para için der gibi bizim için önemli olan canların sağlığı yardımcı olursanız sevinirim iyi günler dilerim **

3 CEVAP

bsecnl

avcılarda var ucuza kısırlastırıyor

ugurorkide

Bilgilerini paylaşırsan çok sevinirim bu tip yardım sever kişilerden hem hizmet alalım hemde destek olalım teşekkür ederim

hilalerhan

Merhaba bende kartalda ikamet ediyorum.Bizde buara 7aylık erkek kedimizi kısırlaştırmak istiyoruz.Kendi veterinerimizden fiyat aldık.400 tl dediler.Doğa veterinerlik yakacık bilginize.