7 Haftalık Köpeğe Brit Care Kuzulu Large Breed Olur Mu?

georgestaub

Arkadaşlar kızım 7 haftalık 4.5 kilo civarı brit care large breed kuzulu mama aldım bu mama, daha küçükler için olanıda vardı ama 7 haftalık olunca geçiş dönemi hızlı büyüyor bunu almak istedim olur dimi? :)

23 CEVAP

dollfacepersian

Bir şeyi merak ediyorum. Maddi durumunuzun iyi olmadığını, ekonomik bağımsızlığınızın vs. olmadığını ve annenizin evde hayvan istemediğini vb. olumsuz şeyler söylemiştiniz. Şimdi nasıl oldu da açk alıp eşyalarını alabilip mama sormaya başladınız? Çok tuhaf geldi o yüzden soruyorum

akitalove

Keske brit care vermeseydiniz :/

Cotontzu_Siri

brit care alana kadar acana düşük tahıllı almak daha mantıklı

dollfacepersian

Ne diyeyim sevindim sizin adınıza.Umarım herşey köpeğiniz ve sizin için iyi olur:)
Mama konusu Cotontzu_Siri'ye bırakıyorum:)

Cotontzu_Siri

(Alınmayın lütfen)
Kalp krizinden gidiyorum şu an. Ne yaptınız ya :(( h ile başlayan ve p ile başlayan "mama"ların r ile başlayandan farkı yok. N&D düşük tahıllı kuzu ve yaban mersini puppy medium & maxi var o fiyata, milyarlarca kat daha iyi hepsinden. Bunların hepsi veterinerlerin suçu!

eceanne

olur çokta güzel olur ilk günlerde biraz ıslatıp vermenizi öneririm :)

KedimVar

Bahçede besliyordur diye düşünüyorum. Yanlış hatırlamıyorsam anneniz evin içinde istemiyordu.
Ben brit mamasını pek beğenmiyorum. Yani Nd ya da acana varken (orijen biraz daha pahalı o yüzden onu söylemiyorum) brit almazdım ben.

dollfacepersian

Ben Brit Care'in kedi mamasını beğeniyorum ama köpek mamasını pek beğenmedim,özellikle tahıllı olan fazla tahıl içeriyor gibi geldi bana. Orijen 'nin daha iyi bir seçenek olduğunu düşünüyorum.
Paşayı verdiğinize üzüldüm ama bulunduğu yerde mutlu ve iyi olmasına sevindim. Kızınız düşük bel mi yoksa yüksek bel mi acaba? Ve rengi ne? Açk çok beğendiğim bir ırkta o yüzden merak ettim:)

Cotontzu_Siri

Brit care tahılsız değil. Tahılsız çeşidi var, o da patates dolu. Bu çeşidi tahıllı. Brit care fiyatına acana classics alınıyor. Brit hiç beğendiğim ve güvendiğim bir firma değil, sadece ödülleri idare eder.

georgestaub

Teşekkürler denemelik sadece 2 tane vereyim dedim anında götürdü :D ıslatıpta verebilirim evet

georgestaub

Hocam hocam ekim başında villaya taşınıyoruz Allah izin verirse, büyük bahçesi var :)

maddi durumum yok dediysek benim yok :D

paşayada brit care almıştım çok yaradı, ayrıca araştırmamışsınız herhalde brit carede tahılsız, bence ilk 3 mama sıralaması şu

1- orijen
2- acana
3- brit care

bu arada paşayı istersem geri alabilirim yalnız onu almayacam çünkü orada ailesi ile yaşıyor ve ailesi içinde eve girebilen tek kedi :)

Princess_Lady

Brit Care yerine Acana , N&d var onları almanız daha iyi olurdu ama tabiki sizin kararınız o kadar iyi bir mama değil

georgestaub

bende birçok yerde nd hakkında olumsuz yorumlar okudum, brit care, orijen ve acanadan sonra en iyi mama bence, bunu bitirsin orijen alacam kızıma herşeyin en iyisi :)

Princess_Lady

Beğenip beğenmeyeceğini deneyerek bileceksiniz Rc mükkemel diyorlar ekşide :D

georgestaub

teşekkür ederim @persian :)

siri bana yanlış hatırlamıyorsam brit care iyi demişti paşa için aldığımda, araştırdım gerçekten iyi marka, para bakımından rahatsam orijen alırım değilsem brit care şimdi kızımı hazirana kadar büyüteyim ondan sonra işe başlayacam.

paşayıda çok isterdim ama onu rahatından etmek istemiyorum, işin en güzel yanı istediğim zaman görebiliyorum :)