Bulut'um Mantar Oldu.

glytrksvr

Bulut'um mantar oldu.Veterinere götürdüm mantar aşısı yaptı.Aşıdan beri uyukluyor.Başına gelen varmı?

5 CEVAP

dollfacepersian

Evet benim oğlumda mantar oldu ve şuan geçti.
Tedavi süresinde düzenli olarak vitamin kullandım ve doğal elma sirkeli su ile vücudunu sildim. Ayrıca veda vet phytoshampoo ile banyo yaptırdım.
Bu hastalıkta bağışık sistemi güçlü olması çok önemliymiş o yüzden bağışıklık sistemini güçlendirici bir vitamin kullanmak önemli. Elma sirkesi ise mantar için oldukça yararlı. Veda vet phytoshampoo mantar gibi hastalıkları tedavisinde yardımcı olmak ve hastalıktan koruma için doğal ve güzel bir şampuan. Umarım çabucak geçer de iyileşir kediniz

SelinTuksal

o da olabilir, o da iyi gelir. ama bunu yaşamış biri olarak dollfacepersian elma sirkesi de iyi gelir diyorsa ben ona güveniyorum. ayrıca pufy baya hassas bir kedi buna rağmen atlatmışlar :))

Minnak53

Çok geçmiş olsun bağışıklık güçlendirici olarak lysine100 tavsiye ederim.

glytrksvr

Teşekkür ederim.Daha çok küçük ve ilk yavrum,tecrübesizim ve çok üzüldüm.Bana hindistan cevizi yağı sürmemi söylediler.

glytrksvr

Teşekkür ederim ilginize.Ketoralle banyo yaptırıacağım .İlk banyo cesaretimde yok bakalım nasıl olacak.