Ben İstanbul Dışındanım Veya Başka Bir İl Dışındanım Nasıl Bir Hayvan Sahibi Olacağım

Alpse

Kardeşim bizde biliyoruz sahiplenme duygusunu...
Ama millet kahkaha atar gibi yazıyor...
Şehir dışı olmasın diye...
Bir safkan rottweiler arıyorum kaç kişiye yazdıysam hüsran ya geri dönüş yok yada telefona cevap vermiyorlar birde yalandan çıkmışlar burada biz hayvan sahiplendiriyoruz diyorlar...
Çocuklarımın duyguları ile oynayan bir sayfa burası
Ben bulunduğum bölgede bir çok sokak hayvanına elimden geldiği kadar yemek vermeye çalışıyorum...
Kendimiz zengin olmasakta...
Gönlümüz zengin...

27 CEVAP

zubus

alıp götürüp satan var ara sıra görmek isteyen var var da var. sizde haklısınız ama onlarda haklı siteyle alakası yok bence

SelinTuksal

biliyoruz da işte sokağa atan da çok var... bebişlerimi sahiplendireceğim ya büyüdüğünde. özellikle ilk hafta hemen görmek isterdim yani gerçekten önemli bi konu... eğer hayvan sahiplendirecek olursanız anlayacaksınız :)) ...

Alpse

O zaman atlayacak arabasına yada alacak otobüs biletini gelip görecek o insanların yaptığı benim köpeğime sen bak ben severim demek oluyor...

betulaltundal

Madem bu kadar hayvan sever ve hayır seversiniz onca terk edilmiş mağdur canlardan birini alın rott diye tutturmak yerine hem çocuklarınızın psikolojisi de bozulmamış olur. Ben de şehir dışına yollamıyorum çünkü olur da bi aksilik olursa gidip alabileyim diye. Sahiplendirme olaylarında gerçekten beklenmedik olaylar yaşanabiliyor çünkü.

ewa2014

safkan bulmanız zaten çok zor.

Anonymus827062

İl dışı olması neden sorun olsun ki bence sahiplendirenler sorunlu:) tasima açısından diyorlar ise pet taşımacılık şehirler arası da ulaşım yapıyor evden eve. Zannedersiniz ki her gün hayvanı ziyarete gelecekler:)

Alpse

Görmek istediği bir hayvanı kimse vermesin göreceksede günümüz teknolojisi ilerledi resim ister video ister yardımcı oluruz... gelip evimde benimle beraber oturmayacakya veren kişi...

Alpse

Ben hayatımda ilk defa hayvan bakmıyorum ben ayvalık altınova'da oturuyorum buraya yazlıkçılar gelir giderken burada hayvanlarını bırakır giderler hayvanımız kaçtı derler onlarada burada biz yemek veriyoruz eğer dışardaki bir hayvana bakabiliyorsak aldığımız bir cana da bakmak zorundayız...

Alpse

Utanmadan halen şehir içi diyorlar...

Anonymus827062

Çıkar inşallah be Alpse merak etme;}

Alpse

İlân var ama bir çoğu boş...

Alpse

Çocuklarım istiyor özellikle Rottweiler yoksa benim burada yemek verdiğim bir çok hayvan var...

Alpse

Teşekkürler ben çocuklara diyorum sokaktakilere bakıyoruz ama anlatamıyorum özellikle kimden gördülerse safkan rottweiler istiyorlar bilmiyorlarki doğadaki bütün hayvanlar iyisiyle kötüsüyle bir can

Alpse

Vazgeçmiyorlar zaten...
Ne yapacağım bilmiyorum...

Apaci_luna

:) biraz sabır gerekli bende bakıyorum sizin için bulursam mutlaka yazarım