Kedim Kayboldu!

yasminackz

Bidik ogleden sonradan beri yok evde her yere gidebildigi gidemeyeceği yerlere bakdim yok disarda yapamaz cok urkek bir kedi gorenler bildirsin lutfen mav i ustunde beyaz patili tasma var kagithane/ıstanbul

2 CEVAP

esen_eda_52

Benim kedim arkabahçeden kaçtı 6 gün sonra buldum umudunu kaybetme kaçtığı veya kaçabileceği yerlere akşam üstü veya sakin bir saate git kumunu dök veya mamasını salla kum çok işe yarıyor ama

Dametualma

patibuldular diye bir sayfa var instagramda orda kayıp hayvanlar daha çabuk bulunuyor , iletişime geçin bence çok geç kalmadan.