Arkadaşlar Nolur Bakın 1 Canı İyi Kötü Bir Kaç Kuruşla Birlik Olup Kurtaralım

Sutunannesi

Arkadaşlar durum alttaki fotoğrafta. Nolur birlik olup bir kaç kuruş bile olsa bu canın melekleri olalım. Az zamanı kalmış büyük küçük ne kadar olduğu farketmez. O güzel kalplerinizle nolur yardımcı olun, olamıyorsanız paylaşın duyurun

9 CEVAP

miasugok

Nerede acaba il olarak

miasugok

Ben wptan yazdım ama açan olmadı yarın arayacağım numarayı

Sutunannesi

15 gündür kalçası kırık bir halde veterinerde gerekli paranın toplanmasını bekliyor bu can 2 günümüz var

Sutunannesi

İzmir ya da İstanbul olması gerek ama havale yolu ile yardım edebilirsiniz, yardımlar o şekilde kodlanacak iletişim numarasını ararsanız çok daha iyi yardımcı olunacaktır

Sutunannesi

Arkadaşlar nolur duyarsız kalmayalım görmemezlikten gelmeyelim. Bakın göndereceğiniz 5 ₺ bile bu canın kurtulmasına vesile olabilir. Hepimiz 5₺ gönderirsek o para zaten toplanır. Biliyorum hepiniz can bakıyorsunuz ve maddi açıdan sıkıntılar da çıkıyor canlarımıza bakarken. Ama kenarda bu canın yaşaması için en az 5₺ misiz vardır. Kendi canımıza evladımıza aynı şeyin olduğunu ve bu şekilde çaresiz olduğumuzu düşünelim ve nolur yardım edelim az çok 1,2 lira demeden nolur

Sutunannesi

Yarın paranın toplanması için son günümüz lütfen

miasugok

İnstagramda damyskitchen diye bir sayfa var yoruma etiketler misiniz ben dm den attım görmedi baya ilgili storysinde falan paylaşıyor çok da takipçisi var

miasugok

Belki o da yardım eder

Sutunannesi

Bugün de ulaşamazsanız ben buraya hesap numarasını atabilirim