Kedimin Dudağında Ve Yanağında Çıkan Yaralar

Daha önce böyle bir durumla karşılaşan var mı mantar mı bu yoksa alerji mi kendiliğinden geçer mi yanağındaki aynı yara çenesinde ve kuyruğundada çıkmıştı kendiliğinden geçmişti ama dudağındaki uçuk,sivilce tarzı şey ilk defa oluyor

3 CEVAP

XxBulut

benim kedimin de ağzında çıkmıştı.Uçuğa benziyor ama sarı gibiydi.Vet. çok fazla normal yemek (salam gibi) verdiğimizi söylemişti diş etlerine bakarak. ondan olabilir

Salam vermiyorum aslında tavuktan olur mu

Benim kedim dede olmuştu vet çok mu yaş mama veriyorsunuz diye sormuştu antibiyotik iğne ateşine çıkmıştı ağzına da suan adını unuttum kırmızı batikon gibi ama küçük küçük iğne tuplerindeki ilacı sıringaya çekip 5 ayrı siringada 5 gün ağzına sıkıştım tüküruyor onu ağzını temizliyor ve Veda nin ada Çaylı ağız damlasından vermisti