Kedim Her Yere İsemeye Basladi

Benim1kedimvar

Gece bagirmalari azaldi ama 2 tane cantaya isedi. Kumuna da yapiyor ama ayni zamanda cantalara da isedi .

Eve yeni geldigim icin kumu pisti . pis oldugu icin cantaya isemis olabilir mi ?

5 CEVAP

KedimVar

Olabilir, kumunu temizleyin. Kızgınlığa girmiş miydi? Girmediyse yeni girmiş olabilir.

Benim1kedimvar

Veterinerimiz kizginliga girdiysede havalar sogudugu icin kizginliktan cikacagini soyledi . oyle cok dehset bi kizginligi yok . her zamanki kedim. Sadece biraz az hareketsiz . daha az oyun vs oynuyo . 15 aylik . gece bagirmalari vardi ama baya azaldi . isemesi disinda bir sey yok gibi .

deniz_berkan

dişi kediler kızgınlık döneminde cok fazla konusur bagırır miyavlar, muhtemelen kediniz artık çiftleşmek istiyor ... birde ek bilgi kediler cok temiz hayvanlardır pis kuma yapmazlar tuvaletlerini sık sık temizleyin

Benim1kedimvar

Kedim erkek

yasement

Idrarina baktirin sperm varsa kizginliktan dolayidir