Kedimin Sesi Kısıldı

asli

1-2 gündür camdan ve balkondan dışarıyı izleyen kedimin sesi bir garip miyavlarken çatallı ses geliyor ve daha kalın bir ses tonu var nedendir acaba? ateşi falan yok hareketleri de normal

5 CEVAP

outlaw

Bizim de başımıza geldi daha önce takip edin 1-2 gün içinde toparlamazsa veterinere götürün üşütmüş olabilir bizim ki kendi kendine toparladı. bu sürede balkon ve pencereye çıkartmayın bence

cansu

veterinere götürmenizi öneririm ..

Kedinizin camdan bakarken veya balona çıktığında sesinin çatallanmasında korkukcak bir şey yok merak etmeyin😹çünkü kediler sinek arı kuş veya saldıracakları bir şey gördükleri zaman bilinçli bir şekilde bunu yaparlar :)

Aycaazeus

7 yıl önceden kalmış soru ahabsjmajslö