Kedimin Irkı Yada Cinsi Nedir

ugurorkide

Öncelikle merhaba kedimi cinsi nedir yardımcısı olursanız sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim ender bulunan yeşil gözlü mavi rus dediler birde britsh sort

3 CEVAP

Mozart

Russian Blue melezi gibi duruyor.

KedimVar

British lerin kulaklarının ucu öyle olmuyor, bir de yüzleri daha yuvarlakımsı oluyor. Russian blue Melek'i gibi geldi bana.

ugurorkide

Çok teşekkür ederim veteriner hekim de nadir bulunan yeşil gözlü mavi rus kedisi Russian blue dedi babası British annesi mavi rus tam bilgisi bu