Kedimden Kurtlar Dökülüyoo

Pasa18

Merhaba arkadaşlar. Sokağımızda kedi vardı yemek falan veriyoruz akşamlar soğuk olduğundan evde uyuyo. Bu gün sabah uyuduğu yerde bunlardan vardı çok fazlalardı. Bundan önce bacağında kuyruğunda falan görmüşdüm dikkatlice bakdığımda kurt gibilerdi. Azinoks isminde ilac aldım suyla karıştırıb içirmek lazımmış fakat tadı kötü olduğundan içiremedim. Veterinere henüz götüremiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

6 CEVAP

Mozart

Bunlar dış parazit aşısı olmadı diye olmuş olmalı. İç parazit ve dış parazit aşısı olmayan kedilerde genellikle rastlanan bir durum. En yakın veterinere götürüp aşıları yaptırınız.

Mozart

Dışından dökülüyor diye düşünüyorum, fakat acil olarak veterinere gitmesi gerek. kesinlikle parazitlere çıplak el ile dokunmayın. sizede bulaşır.

Pasa18

Bu arada kedinin kaç aylık olduğunu bilmiyorum 3 4 ay gibi tahmin ediyorum

Pasa18

Bunlar içden mi dökülüyo yoksa dışında mı var

Pasa18

Bilginiz için çok teşekkür ederim

Mozart

rica ederim. geçmiş olsun.