Guinea Pig Beslenme

2-2 buçuk aylık bir guinea pigim var. Tek başlıyorum bu mutsuz olmasına sebep olur mu? Yanına bir arkadaş şart mı? Yoksa tek de beslenebilirler mi her zaman vakit de ayıramıyorum maalesef.

9 CEVAP

martha

vakit ayıramıyorsanız bence arkadaş almalısınız

KedimVar

Bence de yanına bir arkadaş alın yalnız kalmasın.

Teşekkür ederim dikkate alacağım

Myfurballs

Evet mutsuz olabilir, ve fazla strese girer. Normal olarak yalnız bakılmaması gereken bir hayvan. Eğer imkanınız varsa şiddetle bir eş daha almanızı öneriyorum.

Duman14

Benim arkadaşımda var o çok ilgileniyor ama bir tane daha alacak yine de hayvanı sıkılıyor çünkü bence sizde alabilirsiniz ama aynı cins alın bence kızsa kız erkekse erkek alın bence

TEŞEKKÜRLER

Benimde şuan 4 pigim var ;) Pigler sürü halinde yaşamayı sever bu yüzden yanına bir arkadaş almalısınız ;) eğer alamazsanız piginizin psikolojik durumu kötüye gider ve mutsuzluktan ölebilir! Yani arkadaş önemli buarada piginiz erkekse yanına erkek almayın yoksa liderlik için kavga edebilirler eğer kızsa yanına kız alabilirsin

teşekkürler ilginiz için

guineapigela

cakit ayıramadığınız için bence almalısınz