Neden Applaws?

jansett

Mama önerisi soruları sorulduğunda bu mamaların önerildiğini görüyorum ama neden? İçeriğinde farklı olan şey ne ki bu mamaları öneriyorsunuz? Bir de bu iki mamadan hangisi daha iyi?

6 CEVAP

SelinTuksal

bu mama içerik olarak daha kaliteli çünkü.

Cotontzu_Siri

Et oranı fazla
Tahılsız
Güvenilir
Dengeli
Besleyici

Cotontzu_Siri

Orijenden ayıran tek özelliği fiyatı. Orijen daha iyi. Orijenden daha iyi (türkiyede satılan) mama olarak sadece instinct var.

SelinTuksal

instinct de yarı freeze-dried olduğundan :))

jansett

Evet onu biliyorum. Ama benim sorduğum içeriğinde neyi daha kaliteli? :)

jansett

Orijen'de de aynı şeyler yok mu? Tahılsız, et oranı fazla.. Benim anlamadığım da bu işte. Bu mamaları Orijen'den ayıran ne?