Bu Hayvanlar Bakım İstiyor Bunlar Sadece Bir Kaç Tanesi...

Alpse

Oturduğum semtte bakmaya çalıştığım...
Köpeklerin bir kısmı bunlar kapımın önünde yatanlar...
Arka balkonumun önunde yatan beş altı tane daha var ama benim sokakta sadece yirmiye yakın köpek var bunların bakıma ihtiyacı var
Hepsine yetişemiyorum maddi manevi ne yapmam gerekli...

19 CEVAP

Alpse

Yetişemiyorum hepsine kimseden birşey isteyememki ben burada kasaplara ve lokantalara gittim adamlar ters cevap verdi kavga ediyorduk neredeyse...

Alpse

Burada sokaklarda bunlardan çok sadece benim sokağımda 20 taneye yakın her sokakta var ben sadece elimden geldiği kadar evime yakın olanlara bakmaya çalışıyorum...

Alpse

Ben yakın zamanda gideceğim çalısmak için gerçi apartmandakilere birazda olsa hayvan sevmeyi öğrettim ama herkes bir değil...

Alpse

3 veya 5 tanesine en fazla bizimkiler bakar ama diğerleri ne olur bilmiyorum...

Alpse

Evet haklısın...

dollfacepersian

Haytap(Hayvan hakları federasyonu) ve Havsev'e(Hayvan severler tarafından kurulmuş dernek) ile iletişime geçebilirsiniz. Bu tür konularda yardımcı olabilirler diye düşünüyorum

Alpse

Derneğin ne gibi bir faydası olacak bilmiyorum...

dollfacepersian

Hasta hayvanların klinik masrafı ve bu tür mama yardımı için para topluyorlar diye biliyorum. Bence iletişime geçmenizin zararı olmaz

Alpse

Tamam ama 3 veya 5 tane olsa tamam ama ben sadece bulunduğum sokak arasında 20 tane kadar var ama bu insanlar bu kadar çok köpeğe nasıl her ay yardımcı olabilirler?

Alpse

80 kişi görüyor ama 1 kişi yorum yapıyorsa bu sayfadaki insanlara birşey demiyorum...

dollfacepersian

Özellikle çok fazla sokak hayvanı olup bakmakta zorlananlara yardım ediyorlar sanırım. Benim çok net ve fazla bilgim yok. Bence en iyisi iletişime geçip durumdan bahsetmeniz. Umarım istediğiniz bir sonuç olur

Apaci_luna

Ne dediler

Apaci_luna

Bende başvuruyum bari:( yazık ya :( ilan filan açın siz :) haytap, haysev, sevimli patilere üye olarak birsürü ilan paylaşın ve yardım isteyin yoksa bu canları vahşi ve cani barınaklar alıp 1 hafta sonra hayatlarını Yok edicekler ( uyutucaklar )

Apaci_luna

Hmmm...

Apaci_luna

Evet herkes bir değil ah keşke herkes hayvansever olsa ama gerçek bir hayvansever olsa siz gittiğinizde inşallah onlar bakar