Durgun Ev Değiştirmiş Ankara Kedisi Üzüm

1 yıldır benimle yaşayan kedimi 4 aylığına annemin evine bırakmak zorunda kaldım.Beraber gittik iki sefer de ziyaretine gittim cok mutluydu annemler 1. Katta yaşadıkları icin camlarda sineklik vardı ve hep camdan bakıyordu.Suan eski evimize döndük.Annem de 1 haftalığına bizimle ama kedim geldiğimizden beri uyuyor surekli mirlamiyor.cok hareketli ve oyuncu bi kedinin devamlı uyuması yatması beni cok korkutuyor.Yemek yiyor tuvalete gidiyor.Bazen oyunda oynuyor ama cok durgun.Korkuyorum ne yapmalıyım ?

2 CEVAP

Ealbs

Evini özlemiş güzel bebek kendi haline bırakın biraz ve bol sevgi gösterileri

miasugok

Maşallah gerçekten çook güzel bir bebeğiniz var bayıldım. Mırlamayı çok araştırdım internette ama bilimsel net bi sonuç yok sebebi ile ilgili. Mutlu diye diyorlar ama kanıt yok. Yine de ben de mutlu olduklarında mırladıklarını düşünüyorum. Oğlum beni yalarken ve ödül maması yerken mırlıyor çünkü. Hani uzun seyahatlerden sonra biz de evimizi özleriz biraz tadını çıkarmak isteriz ya bence kediniz de öyle bi psikolojide şuan