Kedimin Kuşları Öldürmesini Nasıl Engelleyebilirim?

ozgee35

Dişi kedim var ve haftada en az 1 kere eve canlı veya ölü kuş getiriyor. Dışarıda öldürüp bıraktığı da oluyor. Kimisini elinden alıyorum ama aralarında yavru uçmayan oluyor. Mecburen evde bi süre bakıyorum. Ama çok fazla olması beni rahatsız ediyor.

4 CEVAP

zeynepgurgen

Dışarı çıkarmayı illa ki istiyorsanız göğüs tasmasıyla, tasmanın ucu daima elinizde olacak şekilde çıkarın.

Alpse

Malesef yapacağın birşey yok...

akitalove

Benim kedimde yapardi önceden tek care malesef evden disari cikmamasi

KedimVar

Dışarı tek başına değil, sizinle beraber göğüs tasmasıyla çıkarın.