Kuşum Uçmakta Sorun Yaşıyor?

eylulum

iki tane muhabbet kuşum var kız olan bu günlerde sürekli tüylerini kabartıyo ve uçmakta sorun yaşıyo neden dir acaba

5 CEVAP

_ggunes

merhaba. tüylerini kabartıyorsa ve ucmakta da sıkıntı çekıyorsa hasta olma ihtimali var. İshal ve kusma durumları olabilir takibe alın derim. Sıcak ortamda tutun .Sıcak yerde kalması şuan için önemli. Eğer dediğim belirtiler de olursa hemen veterınere götürmenizi tavsıye ederim.

sude24sena

kanadında sorun olabilir bence veterinere götür

eylulum

İSAL VE KUSMA YOK SADECE TÜYLERİNİ KAPARTIYOR UÇMAKTA SORUN YASIYOR NEŞELİ

ddd1s

kuşun muhtemelen hastadır ve tedavi ettirmen gereklidir

kristal

Benim kuşumdada ayni problemler vardı kusun tek heralde bu yuzden tuylerini kopartiyor plhayvanlarinda psikolojisi vardir pisikolojisi bozuldugundan biraz daha fazla ilgilen onunla konus onunla seni sviyorum de sev onu bi zaman sonra tuylerini kopartmayi kesicektir devam ederse yanina zıt cinsten bir kuş daha alın zaten ucma problemide kendini guvende hissetmediginden ve kuyruk tuylerini koparttığından kaynaklanıyo çok fazla kovalamayın bırakın uçsun hatta bazen hiç hareket etmeyin yaniniza gelir zamanla :) benim kuşumun ismi aşkın dı etrafta aşk aşk diye bağırıyodu yakışıklım benim cici kuşum diyodu İşte hep ilgilendiginizde oluyor bunlar ;)