Önerebileceğiniz Kedi Çeşmesi Su Kabi Markası Varmı ?

Mia_Damla

Hangi marka önerisi ?

4 CEVAP

dollfacepersian

Ben Drinkwell markasının klasik su pınarı aldım. Yaklaşık 1,5 yıldır kullanıyorum sanırım. Suyu temizlemesi,dayanıklılığı,su kapasitesi,kalitesi konularında oldukça güzel. Tek beğenmediğim nokta plastik olması ve plastiğin getirdiği sorunlar.Bir ara yüzeyi kaygan bir sıvı ile kaplanmıştı. Her zaman temizlememe rağmen.Bu sudan kaynaklıymış. Temiz içme suyu kullanıyordum ama suda o sıralar sorun vardı sanırım. Bu aralar bu hiç olmuyor.
Drinkwell markasının 360 su pınarını çok beğeniyorum. Çelik, daha kullanışlı ve gelişmiş olması çok güzel bence

Mia_Damla

Cevap? ?

Mia_Damla

Teşekkürler :)

Cotontzu_Siri

Mama kabı olarak da bobo marka bamboo kap öneririm