Kedim Yumurta Sarisini Sevmiyor

goknur

Merhaba Arkadaslar. Kedime yumurta sarisini nasil sevdirebilirim ?

7 CEVAP

ursaminor

Havalar soğuduktan sonra vererek...
Sıcak havalarda yumurta sarısı vermek zaten alerjiyi tetikleyebiliyor.
Ve hava sıcakken bazı kediler bazı yiyecekleri yemeyi reddediyorlar.
Yaş mamayla karıştırabilirsiniz veya hazır karışmış olarak satılanını da deneyebilirsiniz:
https://www.*********.com/Animonda-Carny-Ocean-Ton-Baligi-Ve-Bildircin-Yumurtali-Kedi-Konservesi-80-Gr,PR-28073.html

zeynepgurgen

O halde sevdiği bir püre mamayla karıştırıp verebilirsiniz.

goknur

Tesekkur ederim verdiginiz bilgi icin

zeynepgurgen

Sevmesi, yemesi şart mı?

goknur

Bir yumurta sarisi bir yetiskin kedinin gunluk protein ihtiyacinin %25 ini karsiliyormus. Ve her canlinin oldugu gibi onunda bizimde sizinde proteine ihtiyaci var. Vucudumuz bunu kendi uretemedi icin disaridan takviye almasi sart. Bu yuzden benim acimdan onun her sabah yumurta sarisi yemesi sart.

Cotontzu_Siri

Sevdiği birşeye karıştırın

Cotontzu_Siri

Beyazını da verin