Boyle Bir Sey Mümkün Mü - Lutfen Herkes Fikrini Yazsin

Benim1kedimvar

Babama barinagin ucretsiz kisirlastirdigini soylemisler acikcasi bana gucenilir gelmedi ? Yapiyorlarsa bile yaptirmali miyim ?

10 CEVAP

Princess_Lady

Bu işi iyi yapan Hekimlere yaptırırsanız daha iyi olur.

deniz_berkan

eger kediyi baska sekilde sahiplendiysen barınaklar ücretsiz kısırlaştırmıyor 8 senedir yedikule hayvan barınagı gönüllüsüyüm hiç böyle birşey duymadım ...

akitalove

Meral ablayi taniyorum ordan :)

akitalove

Kolay kolay elini kolunu sallayan bi insan sahiplenemiyo :)

deniz_berkan

evet hayatını hayvanlara adamış mükemmel bir kadın

bckalpcb

Güveniyorsanız yaptırın eğer düzgün yapılmazsa yaşı ilerledikçe stump piyometra tarzı hastalıklara yakalanma riski çok yükselir

KedimVar

Sahipli kedileri kısırlaştırmıyorlar diye biliyorum ben.

Anonymus827062

Barınak ücretsiz yapmaz! Mesela özel 350tl alıyorsa barınak 250tl alıyor. Ancak barinaga gelip kalmış olan hayvanlara yaparlar. Barinakta aşılar da ücretli kisirlastirma operasyonu da

Anonymus827062

Barinagin yaptığı tek ücretsiz şey var o da kuduz aşısı! Onun dışında hepsi ücretli...

paganpoetry

yaklaşık 10 gün önce bahçemizde baktığımız dişi sokak kedisini belediye barınağında önceden arayıp randevu alarak ücretsiz kısırlaştırdık, arayıp belediyenizden konu hakkında bilgi alabilirsiniz ancak randevu almadan önce barınağa gidip bir inceleme yapmanızı tavsiye ederim, bazı yerlerde maalesef hayvanlara çöp muamelesi yapılıyor