Lavıtal Mama

Mervedeniz159

Arkadaşlar lavital kedi maması nasıl sizde ?

25 CEVAP

Atom5225

Yani sitedekilerden iyi bir açıklama bekliyor kuru kuru çok kötü demek insanı tatmin etmiyor

ursaminor

Neden kötü?
Çünkü içinde et yok. İçinde et olmayan bir etobur maması iyi olabilir mi?
Birinin bunu bilmek için birilerinden duymaya değil, mantıklı olmaya ihtiyacı vardır.
İyi olarak okuduğunuz yorumların tarafsız olduğuna inanmıyorum ben.

Size de balık vermeyelim, balık tutmayı öğretelim madem.
İyi bir kuru mamanın ilk 5 içeriğinden en az 3 tanesinin löp et olması gerekmektedir. Yan ürünü, proteini, unu filan değil. Doğrudan kemiksiz ... eti, kurutulmuş ... eti, dehidre ... eti yazanlarda sorun yoktur.
Bundan sonra kendiniz bakıp karar verebilirsiniz sanırım.

Elbette bazı mamaların fiyatları uygun olduğundan insanı kolaylıkla cezbedebiliyorlar. Ama içeriği et olan mamalar belirli bir fiyatın altına düşemiyor. Ne yazık ki sağlıklı bir kedi yetiştirmek biraz masraflı.

(Son olarak her şeye kestirip kötü diyorsun diye kızmışsınız ancak siz de soruyu çok genel sormuşsunuz. Unutmayın ki bazı markaların belirli ürünleri kötüyken bazı ürünleri iyi ve kaliteli olabiliyor. Yani somonlu bir mama iyiyken, tavuklu kötü olabilir. Spesifik sorarsanız daha mantıklı olabilir)

Cotontzu_Siri

Kötü yoruma katılıyor olamaz mıyım? Kedinizin sağlığını önemsediğim için özür dilerim (!)

Cotontzu_Siri

Ben size "en kötü mamaları soruyorsunuz bişey bilmiyormuş gibi" dedim mi? O zaman sizde anlayış gösterin. Kötü mamaya üzülmeyin diye iyi diyemem. Gerçekçi olun biraz.

Atom5225

Bence direk çok kötü demek yerine. İçeriğini aynı fiyatlardaki önerdiğiniz başka bir mamayla karşılaştırarak cevap verirseniz daha iyi olur ya da sizin önerdiğiniz sebebini de açıklayabilirsiniz.

Atom5225

Sen de haklısın :D

SelinTuksal

atom5225
ha neden diye sormasın da, yani her mamanın içeriğini bulup atmak zorunda mı bu kızcağız?
mervedeniz159
bi bildiği vardır belki diye de hiç düşünmüyorsunuz. bi içeriğine bakın. iyi içerik nasıl olmalı bir bakın buraya da soru sormayın o zaman. o size yardım etmek zorunda değil siz de bunun farkında değilsiniz. o içerikten anlayan biri, ve amacı YARDIM ETMEK. durun bi bakın yazdıklarınıza. kime parladığınıza da dikkat edin. o size hakaret falan etmiş gibi bi tavır takınmanız hem garip hem komik.

eltarcin

Güncel olmayan, kaç ay önce sorulmuş soruları güncel yapmasak mı acaba?

Cotontzu_Siri

Hep kötü mamalar soruyorsunuz. Size tavsiye vermiştim o fiyat için. Bir daha sorularınızı cevaplamam istemiyorsanız.

akitalove

Sadece iyiliginizi dusundugu icin yazmis bu kadar parlamana gerek yoktu. Ayriyetten neden soruyosunuz o zaman bu mama nasil diye. Bencede cok kotu bi mama icerik yetersiz.

Atom5225

Yani sitedekilerden iyi bir açıklama bekliyor kuru kuru çok kötü demek insanı tatmin etmiyor

Cotontzu_Siri

Neden? Diye sorabilir kısaca

Zeynepcik

@cotonztu_siri çok haklı herkese bilmeden parlamanız çok yanlış ve o petlebi deki en bilgili kişilerden

Cotontzu_Siri

Çok kötü

Mervedeniz159

Kusura bakmada Sennherşeye kötü diyosun zaten çok biliyormuş gibi.