Advence Veterinary Urinary Mamayı Nerden Bulabilirim Acil Yardım Edin

Esraasahn

Advence veterinary urınary 8 kg mama nerden bulabilirim lütfen acil cevap verir misiniz kedimin kesesinde taş oluşumu başlamış çok halsiz

19 CEVAP

GizemAltan

veterinerlerden tedarik edebilirsiniz.

Cotontzu_Siri

bulamazsanız bulana kadar vet life struvite management kullanabilirsiniz

yasement

Online petshoplarda var

yasement

Var ama kargoyla vakit kaybetmeniz iyi olmaz su durumda

Esraasahn

Hangi site ve veteriner de mevcut hemen alıyım kaç veteriner gezdim yok

yasement

Petgarden diye bi siteymis

Esraasahn

Petgarden toptan satış yapıyormuş malesef alamadım

Esraasahn

Sanabella urinary içerik olarak yakınlar onu mu almalıyım ?

ursaminor

İstanbul'da mısınız siz?

Ozzge

Ben de aynı sekilde istediğim uriner mama veterinerimde yoktu rica ettim getirtti akşamına ya da ertesi güneydi net hatirlamiyorum.Onlar temin edebiliyorlar aslında olmadığında

Esraasahn

Ankaradayım bir tek ekonomik mama diye bi site temin etmeye çalışıck haber bekliyorum

Esraasahn

Hala mamayı bulamadım kimse kullanmıyor mu Ankara'da

yasement

Bulabildiniz mi merak ettim

Esraasahn

Bulamadım malesef yarın bahçelievler de bi veteriner getirmeye çalışıck gidip alıcm inşallah